A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Ворожбянський заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів Лебединської міської ради Сумської області

Як з користю провести час на карантині

Дата: 01.04.2020 14:37
Кількість переглядів: 225

Як з користю провести час на карантині.

Поради батькам.

Шановні батьки! Кожен з Вас обов’язково задавався питанням: «Чим зайняти дитину в умовах карантину?». Впевнена, що для кожного з Вас важливо щоб дитина провела цей час з користю, тому пропоную Вам декілька цікавих вправ з арт-терапії, які допоможуть зменшити напругу, відволіктися та цікаво провести час разом з Вашою дитиною.

Вправа «Квітка»

Мета: розвивати уяву, дрібну моторику рук, знімати емоційну напругу. Матеріали: папір, кисті, фарби, олівці, фломастери.

Закрий очі і уяви прекрасну квітку. Як вона виглядає? Як вона пахне? Де росте? Що її оточує? А тепер розплющ очі і спробуй зображувати все, що представив. Який настрій у твоєї квітки? Давай придумаємо історію про неї. Примітки: важливо закінчити вправу у позитивному настрої, якщо дитина вигадала сумну історію або у його квітки поганий настрій, то можна запропонувати змінити малюнок або історію так, щоб настрій став хорошим.

Вправа «Маска»

Мета: розвивати уяву, просторове мислення, мову, можливість спробувати нові ролі, відпрацювати хвилюючі ситуації. Матеріали: картон, кольоровий папір, фломастери, дрібні деталі для прикраси маски, резинка для кріплення маски, ножиці.

Давай уявимо, що нас запросили на бал-маскарад. Яку б маску ти одягнув? Давай спробуємо її змайструвати. А тепер давай розіграємо історію, яка могла б статися на балу з цими масками. Примітки: не показуйте дитині зразок - нехай сама придумує маску, Ви можете допомогти тільки з конструкцією. Підбадьорюйте дитину. Включайтеся в гру і програвайте ситуацію в різних варіантах.

Вправа «Долонька»

Мета: визначити поточний стан, виявити потреби. Матеріали: воскова крейда, папір формат А4.

Розмісти на листі свою ліву долоню і обведи її. Розфарбуй зображення так, як ти бачиш зараз свій настрій. Далі ведеться обговорення малюнка. Можна ставити питання: які почуття у тебе викликає малюнок, в якій частині малюнка їх більше, що говорить тобі долонька. Потім можна запропонувати намалювати долоню бажаного настрою і долоні кроків до неї.

Також можна використати метод пластилінографії. Це буде цікаво і дітям, і дорослим. https://www.youtube.com/watch?v=VAafq-wMZJA


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора