A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Ворожбянський заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів Лебединської міської ради Сумської області

Рекомендації для батьків

Дата: 23.04.2018 21:35
Кількість переглядів: 254

Для людини, яка постійно має справу з людськими потребами та стражданнями, дуже важливо мати інші, не пов'язані з його роботою, заняття: будь-які хобі, захоплення.

Ви повинні розуміти, що самі є інструментом вашої роботи, тому турбота про себе – важлива частина вашого життя. Свіже повітря, правильне харчування – це не тільки запорука психічного та фізичного здоров'я, але й гарантія продуктивної роботи.

За даними наукових досліджень, насильство в тій чи іншій формі спостерігається в кожній четвертій родині. Близько 30% загальної кількості навмисних убивств відбуваються в родині. Половині всіх злочинів, що були скоєні з побутових мотивів (ревнощі, алкоголізм, хуліганство тощо), передують тривалі сімейні конфлікти.

Соціологічні опитування свідчать про те, що 40% жертв насильства не звертаються до правоохоронних органів через невір'я в їхню в їхню спроможність розкрити злочин, покарати винного, а також через повну незахищеність, як правило, матеріальну або іншу залежність від насильника.

Що стосується дітей – жертв насильства  в родині, то вони перебувають ще й у правовій залежності від тих, щодо них насильницькі дії. Їхніми мучителями, як правило, є батьки, які згідно з законом зобов'язані представляти та захищати права й законні інтереси своїх дітей.

Багато для кого результатом побиття стає смерть. Тому досить поширеним явищем є втеча дітей із дому, зумовлена бажанням урятуватись від власних батьків; тисячі повнолітніх перебувають у розшуку. Від жорстокого поводження у родині потерпають в основному діти у віці 6 – 7 років; 60 – 70% таких дітей, яких постійно б'ють (батьки, вітчими, мачухи, співмешканці матері або батька),відстають у розвитку, страждають на різні фізичні та психоемоційні розлади. Багато хто з них стає жертвами «п'яної педагогіки», яка має трагічні  для дитини наслідки. Нерідко батьки не тільки самі пиячать, але й залучають до цього своїх дітей, разом із ними вживають спиртні напої або наркотичні речовини.

Насильство може відбуватися не тільки в родині. Діти можуть постраждати від насильства також з боку педагогів або однолітків. Наводимо кілька порад для батьків щодо поведінки у такому випадку.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора